Kategorie
Producenci
Nowości
Szukaj treści

Wpisz szukaną frazę


Wyszukiwanie zaawansowane
Szybki kontakt
prosuplenet@gmail.com

Massdrol X 60 kaps

209,00 zł

Producent: Kilosports
Wysyłka:24 godziny
Waga:0.00 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

MASSDROL-X ™ zawiera jeden z najsilniejszych (miligram na miligram) pro-hormonów obecnie dostępnych! Do składu dodana została N-acetylocysteina, ze względu na jej prozdrowotne efekty w odniesieniu do zdrowego metabolizmu wątroby! MASSDROL-X ™ zawiera bardzo pożądane działanie anaboliczne! W nieprawdopodobnie szybkim tempie znacząco zwiększa siłę, maksymalnie rozbudowuje suchą masę mięśniową do czego właśnie dążą wszyscy kulturyści. Indeks anaboliczny wynosi Q20 i jest to najrzadziej spotykany indeks anaboliczny na świecie. Z powodu właściwości grupy 17- alfa- alkilowej zawartej w MASSDROL-X ™ dodana została N-acetylocysteina, która jednocześnie wspomaga wątrobę w procesie detoksykacji oraz utrzymania optymalnego stanu zdrowia w całym czasie trwania stosowanego cyklu.

Prohormon wszechczasów

KiloSports uderza po raz kolejny! Po rewelacyjnym prohormonie Trenadrol, innowacyjnym Clomed nakrecającym naturalną produkcje testosteronu, nadszedł czas na wskrzeszenie prawdziwej legendy. MASSDROL-X ™ to najpotężniejszy prohormon, jaki kiedykolwiek udało się stworzyć! To prawdziwy rarytas na światowym rynku pro hormonów; środek najbardziej poszukiwany, który zyskał miano najsilniejszego, ekskluzywnego środka budującego potezna mase miniową w bardzo krótkim czasie.

Najważniejsze cechy MASSDROL-X ™

- Potężne przyrosty masy miesniowej

- Gwałtowny wzrost wytrzymalosci i siły

- Szalenie pompujace treningi

- Brak konwersji w estrogeny

- Nie powoduje retencji wody

- Maksymalnie szybka regeneracja

Czym jest MASSDROL-X ™?

Ten legendarny środek znany jest jako methasteron. Ta pochodna testosteronu została specjalnie zaprojektowana, by osiągnąć maksymalną biodostępność w formie doustnej. Posiada niewiarygodnie silny potencjał anaboliczny i pewne właściwości androgenne. Środek nie podlega jednak przemianie w estrogeny. Dzięki temu ograniczone zostały negatywne skutki uboczne w postaci ginekomastii, retencji podskórnej wody, czy gromadzenie się tłuszczu. Tak zaprojektowana molekuła charakteryzuje się właściwościami zwiększania masy i siły mięśni w bardzo krótkim czasie, tak, że nawet nie sposób jej przyrównać do jakiegokolwiek innego środka anabolicznego.

Jest to prohormon szczególnie lubiany przez doświadczonych zawodników, którzy pragną ponownie poczuć potencjał, pozwalający im łamać wszelkie życiowe rekordy. Działanie tego anabolika odczuwalne jest już po kilku dniach stosowania. Wzrost siły następuje bardzo gwałtownie; co pozwala zwiększać intensywność i obciążenie treningowe na każdej kolejnej sesji. Według osób stosujących MASSDROL-X ™, przy porównywalnych do innych pro hormonów skutkach ubocznych, efekt wzrostu muskulatury i parametrów wysiłkowych jest nieporównywalnie większy. Sylwetka staje się większa, mięśnie pełniejsze, twardsze, bardziej wyraziste.

Jak stosować?

Jak już wspomniano, jest to najpotężniejszy środek budujący masę mięśniową, jaki kiedykolwiek stworzono w najlepszych laboratoriach świata. Z uwagi na jego siłę, skuteczną dzienną dawką jest już 10mg. Bardziej doświadczeni zawodnicy, którzy potrzebują silniejszego bodżca do wzrostu, a jednocześnie potrafią efektywnie wykorzystać potencjał, jaki daje MASSDROL-X ™, zwiększają dawkę do 20-30mg dziennie. Przy tak potężnym indeksie anabolicznym jest to dawka absolutnie maksymalna, dająca fenomenalne efekty. Należy więc zaznaczyć, że dobór dawki powinien być uzależniony zarówno od wieku, stażu treningowego, jak i wagi ciała osoby stosującej. Jeśli dopiero zaczynasz, lub masz niewielką mas? ciała powinieneś zacząć od średnich lub nawet mniejszych dawek, gdyż i one pozwolą na spektakularne przyrosty siły i masy mięśni.

Ten bardzo silny anabolik nadaje się najlepiej w cyklach, których celem jest zwiększanie siły i masy mięśni. Pojawiają się jednak doniesienia, że sprawdza się też jako środek pomagający osiągnąć rewelacyjną definicję, separację i rzeżbę mięśni, w czasie programów redukcyjnych.

O czym należy pamiętać stosując MASSDROL-X ™, jakie dodatki należy zastosować?

Pomimo, że MASSDROL-X ™ to niezwykle silny anaboliczny środek, należy pamiętać o odpowiedniej diecie, dostarczającej wysoką ilość kalorii i białka. Ze względu na kolosalne przyśpieszenie przemian metabolicznych ważnym jest, aby uzupełniać witaminy, minerały i elektrolity, w trakcie stosowania tego środka. Powoduje on także przyspieszenie przemian temogenicznych, przez co koniecznym jest wypijanie sporej ilości nie gazowanej wody w ciągu dnia. W trakcie cyklu i po jego zakończeniu dobrze jest stosować równocześnie pro zdrowotne suplementy pomagające oczyścić się organizmowi z toksyn i szkodliwych substancji metabolicznych.

Po zakończeniu stosowaniu MASSDROL-X ™ należy pamiętać o dostarczeniu większej ilości białka, w celu utrzymania zdobytych mięśni. Zaleca się także stosowanie produktów kreatynowych nowej generacji i substancji antykatabolicznych, które pozwolą nie tylko na ograniczenie spadków, ale nawet na dalsze poprawianie formy. Towarzyszą temu powinno stosowanie naturalnych produktów ziołowych, które oczyszczają organizm z substancji, które nagromadziły się w organizmie z powodu kilkukrotnie przyśpieszonych przemian metabolicznych na skutek działania MASSDROL-X ™. Takie zabiegi utrzymujące homeostazę ustroju pozwalają na dalsze prowadzenie efektywnych treningów.

Kolejną, a właściwie zasadniczą sprawą jest zastosowanie po cyklu na MASSDROL-X ™ produktów typu PCT (Post Cycle Therapy; z ang. Terapie Po Zakończeniu Cyklu). Środki tego typu powodują przywrócenie naturalnej gospodarki hormonalnej organizmu, co pozwala na doświadczanie przyrostów także po zakończeniu stosowania pro hormonów. Środki PCT nowej generacji jak Arimadex czy Clomed pozwalają na osiągnięcie nawet wyższego niż fizjologiczny poziomu testosteronu. Dlatego rozsądnie myślący zawodnicy, planują swoje cykle kompleksowo ze wszystkich wyżej wspomnianych środków.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Klienci polecają również:
Black Mamba Hyperrush 90 kaps.

Black Mamba Hyperrush 90 kaps.

139,00 zł

Trenadrol X - 90 kaps.

Trenadrol X - 90 kaps.

209,00 zł

Trenadrol 60 kaps

Trenadrol 60 kaps

209,00 zł

Oxanavar - 60 kaps.

Oxanavar - 60 kaps.

139,00 zł

Clomed-PCT

Clomed-PCT

129,00 zł

Oxanavar Propionate - 60 kaps.

Oxanavar Propionate - 60 kaps.

149,00 zł

Koszyk
...jest pusty

Producent
Kilosports

Inne produkty

Powiadomienia

Massdrol X 60 kaps

Promocje
Aktualności
Bestsellery
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.